Nurgül Yeşilçay, Necati Kocabay ile tatile gitti

Nurgül Yeşilçay’ın, bir polisi canlandırdığı ‘Son Nefesime Kadar’ dizisinin setinde, sahne gereği görmüş olduğu suçluyu yakalamaya çalışırken kaza yapmış olduğu ortaya çıkmıştı. Rol arkadaşına arkadan hafifçe bir halde çarpan Yeşilçay, sonrasında direksiyon hakimiyetini kaybederek, bir ağaca çarpmıştı.
Bir süredir toplumsal medyadan uzak olan oyuncu, yedi gün ilkin Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla dikkatler üstüne çekmişti. Çekmiş olduğu bir selfie’yi gösteren sanatçı, yazdığı mesajla sevenlerini endişelendirmişti.
Kaza geçirdiğini açıklayan Yeşilçay, “Bir süredir buralarda yoktum! Hastanelerde boğuşuyordum zira! Kendi kullandığım araçla büyük bir Kaza atlattım! Ağzıma, çeneme dikişler atıldı! Hasar kaldı ve bir süre daha devam edecek! Azıcık yamuğum fakat oldukça iyiyim anlayacağınız. Aman diyelim güvenlik kemerinizi takının lütfen” ifadelerini kullanmıştı.  
Geçtiğimiz günlerde Arnavutköy’de görüntülenen 45 yaşındaki güzel, “Talihsiz bir kazaydı. İzleri hala geçmedi. Normalde otomobil kullanmayı seven birisi değilim. Kullanmak zorunda kaldım. Frene basayım derken panikleyerek gaza bastım. Hem direğe hem de ağaca vurdum. Hekim kontrolü devam ediyor. Kalıcı bir hasar yok. Elektroşok ve fizik tedavi devam ediyor. Üç aylık bir süre içinde düzelecek” dedi.

 
Basın mensuplarının “Pandemi öncesi iki tane beyazperde filmi çektiniz. Gösterime ne vakit gireceği belli oldu mu?” sorusuna oyuncu, “Beyazperde filmi ‘Mahalleden Dostlar’ ne oldu bilmiyorum. Pandemiye denk geldiği için çıkmadı. Diğeri de 2023 senesinde çıkacak” yanıtını verdi.
 
Uzun süredir yapımcı Necati Kocabay ile aşk yaşayan, 2010 senesinde boşandığı Cem Özer ile evliliğinden Osman Nejat (16) isminde bir oğlu olan Nurgül Yeşilçay, İngiltere’nin başkanti Londra’daki yeni projesi hakkında informasyon de verdi.
Başarı göstermiş oyuncu, “Fotoğraf sergisi açtık pandemide, o da patladı. Şimdi Londra’da açılacak. Oğlumun Londra’da ilk tiyatro oyunu var, bizim de orada oyunumuz olacak. Biz ona gideceğiz, o bizlere gelecek” şeklinde konuştu.
Meşhur oyuncu Nurgül Yeşilçay, yapımcı sevgilisi Necati Kocabay ile beraber dinlence sezonunu açtı. Toplumsal medya hesabını etken kullanan ve sık sık günlük hayatından paylaşımlarda bulunan Yeşilçay, o anları da yayınladı.
Makyajsız bir halde objektif karşısında poz veren 46 yaşındaki oyuncu, gönderisine “Merhaba ben makyajsız halimle dikkat çekerken çektim. Her an mayolu halimle dikkat çekerken de çekebilirim!” ifadelerini not düştü.

Son Dakika Haberler