Sulh Falay ve ailesinin Çeşme tatili!

‘Ezel’ dizisinin Kerpeten Ali’si, ‘Paramparça’nın Harun’u, ‘Medcezir’in Selim Serez’i Sulh Falay, geçtiğimiz aylarda konuk olduğu Bloomberg HT’de ekranlara gelen ‘Fatih Altaylı ile Bire Bir’ programında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.
16 senedir kendisi şeklinde oyuncu olan Esra Ronabar’le evli olan Sulh Falay, “Zorlukları var doğal olarak. İkimiz de bir koşturmadayız. Bireyler birbirine güvenmedikten sonrasında iyi bir öykü çıkmaz ortaya. Sanırım onu güzel tahsis ettik. 13 yaşlarında bir evladımız var, 37 yaşlarında baba oldum. Düşünebilirdik fakat Esra büyük bir trafik kazası geçirdi. 4-5 yılımız çocuk yasağıyla geçti. Aradan fazlaca vakit geçti fakat yaşam ne gösterir bilemeyiz” ifadelerini kullanmıştı. Nisan ayında da Uğur Aslan’ın ‘Afara’ programına konuk olan Sulh Falay, Ezel dizisiyle ilgili şaşırtan bir itirafta bulunmuştu. Sulh Falay, ‘Ezel’ dizisine dahil olma sürecini şu sözlerle dile getirmişti.
Ezel teklif edildiğinde ben senaryoyu okumadım bile. ‘Teşekkür ederim kalsın, ben almayacağım’ dedim. Şansa o yıl çekilmedi Ezel. İkinci yıl yeniden teklif edildi. Ayıp oluyor deniyor. Ben de sektörü bilmiyorum. ‘Bir okuyayım ayıp olmasın bari’ dedim. Okurken Esra (Ronabar) içerideydi, seslendim, ‘Eyvah’ dedim. ‘O denli mı iyi?’ dedi. ‘Bu iş tutmazsa tekrar dizi senaristliği okumam’ dedim.
Mutlu birliktelikleri devam eden Sulh Falay-Esra Ronabar çifti, yaz aylarını Çeşme’deki evlerinde geçiriyor. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran Falay ve ailesi önceki gün Fun Beach’te objektiflere yansıdı. Akşam saatlerin de beach’e gelen Sulh Falay, denize girmezken; ilerleyen saatlerde Esra Ronabar ve oğlu Mavi Rüzgar denize girdi.
 
Anası ile beraber denizde söyleşi edip yüzen Mavi Rüzgar, can kulağı ile annesinin söylediklerini dinledi. Ronabar ve oğlu ondan sonra akşam yemeği için restoran kısmında geçtiler.
Sulh Falay-Esra Ronabar ve oğulları Mavi Rüzgar, geçtiğimiz yaz da aynı beach’te denize girerken objektiflere takılmıştı. Oğlu Mavi Rüzgar ile suda güreş tutan Sulh Falay’ın o anları objektiflere yansırken, anne Esra Ronobar da eşi ve oğluna gidişat tutmuştu.
Ronabar ve Falay, ilerleyen saatlerde meslektaşları Kaan Urgancıoğlu ile denizde karşılaşmıştı. Meşhur oyuncular birbirlerine sarılarak özlem gidermişti. Falay Ailesi, denizin içinde kısa süreli sohbetin peşinden localarına geçmişti.

Son Dakika Haberler